Agency life met Bas van Bokhorst
Wat is er nodig om een bureau als Greenberry te runnen?
17 december 2021In de serie Agency Life ging Teamleader in gesprek met onze Head of Acccounts Bas van Bokhorst over onderwerpen als billability, pricing, projectmanagement. Onderwerpen die iets minder vaak op het podium staan, maar onmisbaar zijn om een creatief digitaal bureau vooruit te krijgen. De serie verscheen eerder op Adformatie en de website van Teamleader.
“Wij hebben een vaste checklist met daarop een aantal objectieve criteria. Met stip op één staat maatschappelijke impact. Streeft een lead of prospect die niet na, dan gaan we er niet mee in zee.”
Het leven achter de schermen
Bas is als onze Head of Accounts dé persoon om mee te praten over business development, billability, pitchen en meer. In deze acht afleveringen van Agency Life, gemaakt door Teamleader, krijg je een kijkje achter de schermen als het gaat om het runnen van een creatief bureau. Naast Bas namen nog drie andere bureaus deel in deze serie. Greenberry gebruikt sinds 2019 de software van Teamleader in veel van de processen die in de gesprekken voorbijkomen zoals projectmanagement, facturatie en urenregistratie. Bekijk de afleveringen:
“Presales is een project op zich, waar soms veel volk op werkt. Dus die uren noteren we in Teamleader, als ‘onfactureerbaar’. Maar we koppelen ze niet aan klanten, projecten of accountmanagers. Wij geloven dat goed werk zichzelf op de lange termijn terugverdient.”